Call to us
Scroll top
Emaillogopisy@logopisy.pl Phone725 54 54 54 FacebookFacebook InstagramInstagram

Clock8:00 – 16:00

od poniedziałku do piątku

Strefa logo długopisów reklamowych

W tej strefie zapoznasz się z różnymi technikami znakowania długopisów reklamowych, oferowanymi w naszej firmie. Znakowanie produktów promocyjnych jest działaniem niezwykle istotnym, gdyż właśnie dzięki temu osiągniesz zamierzony, oryginalny efekt i wyróżnisz się spośród innych firm. Strefa-logo zawiera opisy i informacje dotyczące unikalnych cech i zalet każdej z metod znakowania, co pozwoli Ci dostosować odpowiednie rozwiązanie do konkretnych potrzeb i wymagań Twojego projektu. Jeśli zakładka strefa-logo nie rozwiewa wszystkich Twoich wątpliwości - skontaktuj się z nami, chętnie Ci doradzimy! Długopisy z logo to nieodłączny element tworzenia pozytywnego wizerunku każdej firmy, a tym samym miły upominek.

Oferujemy cztery metody znakowania długopisów reklamowych: druk cyfrowy UV, grawer laserowy, tampodruk i sitodruk. Zobacz zalety każdej z metod znakowania.

Długopis, który został oznakowany metodą druk cyfrowy UV

Druk cyfrowy UV

Nowoczesna technologia znakowania długopisów reklamowych i innych powierzchni. Druk cyfrowy UV pozwala wykonywać pełnokolorowe nadruki z niemal fotograficzną jakością i dużą intensywnością kolorów. Możliwe jest również drukowanie projektów z przejściami tonalnymi. Specjalne tusze nanoszone bezpośrednio na produkt utwardzane są światłem ultrafioletowym, dzięki temu nadruk bardzo dobrze trzyma się powierzchni. Zastosowanie białego poddruku umożliwia znakowanie różnokolorowych powierzchni. Szybki proces przygotowania projektu do druku sprawia, że znakowanie opłacalne jest już dla niewielkich nakładów.

Zalety znakowania długopisów metodą druku cyfrowego UV

- Nadruk full color – pełnokolorowy (CMYK)
- Niska cena od niewielkich nakładów
- Wysoka jakość i trwałość nadruku

Długopis, który został oznakowany metodą grawer laserowy

Grawer laserowy

Technika znakowania długopisów polegająca na wypaleniu zewnętrznej warstwy produktu za pomocą bardzo precyzyjnej wiązki laserowej. Grawer jest niezwykle trwały i doskonale nadaje się do znakowania metalowych i drewnianych produktów. Znakowanie charakteryzuje się estetycznym i eleganckim wyglądem. Dzięki wysokiej precyzji możliwe jest wypalenie również drobnych elementów.

Zalety znakowania długopisów grawerem laserowym

- Niezwykła trwałość znakowania
- Niska cena
- Wysoka precyzja i powtarzalność

Długopis, który został oznakowany metodą tampodruk

Tampodruk jako metoda znakowania długopisów

Metoda znakowania długopisów polegająca na przenoszeniu farby na produkt z pomocą silikonowego stempla zwanego tamponem. Jest to najpopularniejsza metoda znakowania plastikowych długopisów ale świetnie sprawdza się również na innych tworzywach. Tampodruk bardzo dobrze sprawdza się do znakowania produktów o nieregularnych kształtach. Przeniesiony nadruk cechuje się dużą trwałością.

Zalety znakowania długopisów tampodrukiem

- Szybka realizacja
- Niska cena
- Precyzyjny nadruk

Długopis, który został oznakowany metodą sitodruk

Sitodruk

Technologia znakowania długopisów polegająca na przeciśnięciu farby na produkt przez przygotowany szablon (sito). Znakowanie sitodrukiem umożliwia wykonanie nadruku na cylindrycznych kształtach, dzięki czemu można wykonać nadruk na długopisie prawie wokół korpusu.

Zalety znakowania długopisów sitodrukiem

- Intensywne kolory
- Szybka realizacja
- Duże pole znakowania

Potrzebujesz fachowego wsparcia lub doradztwa?
Podaj swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie
z atrakcyjną ofertą.